Konference paliativní medicíny


Detaily události

  • Datum:

Datum / čas
Date(s) - 18/10/2019 - 19/10/2019
Celý den

kategorie


XI.celostátní konference paliativní medicíny 18.-19.10.2019 v Olomouci

dovolte, abych Vás jménem České společnosti paliativní medicíny ČLS JEP pozval na XI. Celostátní konferenci paliativní medicíny, která proběhne ve dnech 18. – 19. října 2019 v Olomouci. Zároveň bych Vás chtěl požádat o udělení souhlasu s odesláním pozvánky i členům Vaší odborné společnosti z registru členů ČLS JEP nebo o rozeslání informace o konání konference Vašim členům Vašimi obvyklými komunikačními kanály.

Celostátní konference je tradičně největší českou odbornou akcí v oblasti paliativní medicíny, která je určená lékařům, sestrám, sociálním pracovníkům, psychologům a všem dalším, které téma paliativní péče zajímá. Budeme se věnovat novinkám v paliativní medicíně, zahraničním i tuzemským výzkumným projektům a poznatkům; dva zahraniční řečníci se budou věnovat aktuálním výzvám paliativní péče v evropském kontextu. Významná část programu bude zaměřena na téma rozvoje paliativní péče v nemocnicích i v domácím prostředí, kde v současné době probíhají systémové projekty řízené Ministerstvem zdravotnictví. Věnovat se budeme také hospicové péči a tématu terminálně nemocných pacientů v prostředí domácí, ambulantní a lůžkové péče.

Jsem si jist, že i ve Vašich řadách nalezneme zájemce o odborný program konference a bude nám ctí je zde přivítat. Více informací o akci a registraci naleznete na https://ahou.cz/paliativnikonference

S přátelským pozdravem

MUDr. Ondřej Sláma, Ph.D.
předseda
Česká společnost paliativní medicíny ČLS JEP
www.paliativnimedicina.cz

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..