Kurz OPD II

nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 15/12/2017 - 16/12/2017
Celý den

Místo konání
Národní ústav duševního zdraví

kategorie


Institut klinické psychologie realizuje ve dnech 13-14.10., 8-9.12. a 15-16.12.2017 kurz OPD 2, který je určen pro psychiatry, psychoterapeuty a  psychosomaticky orientované lékaře. Záměrem postgraduálního kurzu je poskytnout praktické vzdělání v psychodiagnostické metodě Operacionalizovaná psychodynamická diagnostika OPD-2. Cílem je zajistit získání těchto znalostí a dovedností:

Vedení úvodního psychodiagnostického rozhovoru dle principů OPD-2, klinické posouzení psychického fungování pacienta dle jednotlivých diagnostických os (prožívání nemoci a předpoklady pro léčbu, dysfunkční vztahové vzorce, intrapsychický konflikt, osobnostní struktura, psychická porucha) tak, aby výsledky byly spolehlivé a srovnatelné, formulování psychodynamického závěru a posouzení indikace a navržení plánu psychologické léčby, hodnocení změn a efektu psychologické léčby.

Kurz dále zahrnuje v nezbytném rozsahu úvod do psychodynamických modelů psychopatologie a diagnostiky osobnosti.

Celková cena kurzu je 10800,- Kč. a probíhá pod lektorským vedením MUDr. Davida Holuba, Ph.D. Přihlášky a dotazy podávejte, prosím, prostřednictvím www.ikpcr.cz, kde naleznete i bližší informace o kurzu.

Místo konání: Národní ústav duševního zdraví, Topolová 748, Klecany

 

This entry was posted in nabídka akce. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Trackbacks are closed, but you can post a comment.
%d blogerům se to líbí: