Členství

Členství ve Společnosti psychosomatické medicíny ČLS JEP

(1) Řádným členem Společnosti psychosomatické medicíny ČLS JEP se může stát lékař, farmaceut, případně jiný pracovník ve zdravotnictví a příbuzném oboru, student vysoké školy, který se připravuje na výše jmenované profese, jestliže souhlasí s posláním a cíli ČLS JEP a zaváže se přispívat k jejich plnění.
(2) Řádným členem ČLS JEP je každý řádný člen některé z jejích organizačních složek. Množství organizačních složek, jejichž může být členem, není omezeno.
(3) Řádné členství v ČLS JEP vzniká schválením písemné přihlášky uchazeče o řádné členství výborem příslušné organizační složky po zaplacení základního členského příspěvku a dalšího členského příspěvku určeného příslušné organizační složce. (cit.dle stanov ČLS JEP)

K přihlášce (přihláška člena SPM) přiložte, prosím, stručný profesní životopis a pošlete na adresu paní sekretářky Menclové (menclova@sktlib.cz) nebo poštou: p.Menclová,  Jáchymovská 385, Liberec 10, psč. 46010

Nově přihlášení členové Společnosti psychosomatické medicíny ČLS JEP k 11.9.2018

Pokud jste poslali přihlášku do Společnosti psychosomatické medicíny ČLS JEP a nejste v následujícím seznamu, někde je chyba a je třeba ji najít. Napište paní sekretářce Menclové a ona chybu napraví. (menclova@sktlib.cz). Pokud nesouhlasíte s uveřejněním svého jména v následujícím seznamu, použijte k jeho odstranění tutéž mejlovou adresu.

Seznam členů je k dispozici jen pro registrované členy společnosti z důvodů ochrany osobních údajů (GDPR). Heslo k seznamu Vám sdělí paní Menclová na tel. 485151398


Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..