Dr. Ludmila Chválová Trapková

(*1949)

Dr. Ludmila Chválová Trapková

Vystudovala Fakultu tělesné výchovy a sportu (obor tělesná výchova – matematika) a později též Filozofickou fakultu UK (jednooborovou psychologii).

Pracuje jako dětská klinická psycholožka, psychoterapeutka a rodinná terapeutka v Praze a v Liberci. 0d 1975 na ambulanci dětské psychiatrie, od 1992 priv. praxe. Vyučuje rodinnou terapii a je supervizorkou rodinné terapie. Jedna ze zakladatelů Institutu rodinné terapie a psychosomatické medicíny v Liberci, v týmu vedoucích čtyřletého Výcviku v rodinné terapii psychosomatických poruch (6.běh) schváleného pro zdravotnictví.

Pracuje ve výboru Společnosti psychosomatické medicíny (SPM JEP). Členkou Psychiatrické společnosti JEP, Society of Family Therapy (SOFT), Českého institutu pro supervizi (ČIS) a mimořádnou členkou České společnosti psychoanalytické psychoterapie (ČSPAP).

Spolu s MUDr. V. Chválou napsali knihy Rodinná terapie psychosomatických poruch (Rodina jako sociální děloha) (Portál, 2004, nové vydání Praha 2017), Rodinná terapie a teorie Jin-jangu (Portál, 2008, 2016) a ve třech rozhovor s P. Louckou Žena a muž v rodině (Vyšehrad, 2014).

KONTAKTY

Email: info@psychosomatika-cls.cz
Telefon: +420 485 151 398
Korespondence: paní Menclová
SPM, Jáchymovská 385, Liberec 10, 600 10

Tento web slouží odborné společnosti SPM ČLS JEP k informování veřejnosti a organizaci svých členů.
Neobsahuje dezinformace, je chráněn před zneužitím dat a neslouží komerčním zájmům.


SPOLEČNOST PSYCHOSOMATICKÉ MEDICÍNY ČLS, člen EAPM