Inzerce práce

Do inzerce práce lze zadávat nabídky práce i poptávky. Příspěvky jsou po zadání do systému prostřednictvím formuláře schvalovány výborem Společnosti. Za obsah a aktuálnost informace ručí zadavatel (v případě, že inzerát pozbyde aktuálnosti, bude zadavatel informovat SPolečnost, aby mohl být inzerát odstraněn).

Zveřejnění příspěvků je pro členy Společnosti bezplatné, poplatek pro nečleny je 400 Kč. Doba zveřejnění příspěvků je 90 dní. O schválení a publikování příspěvku budete informováni e-mailem.

NABÍZÍM PRÁCIPOPTÁVÁM PRÁCI

Poptávka práce

Lékař

Vážení, jsem praktický lékař a dokončuji prezenční část psychoterapeutického výcviku (http://www.lippp.cz/?page=), zahájil jsem jeho supervizní část. Vlastní zařízení zatím nemám, pracuji v mezičase jako posudkový lékař. Po cca roční pauze od klinické medicíny začínám hledat možnost práce na pracovišti se zavedeným týmovým fungováním a s možností vzdělávání v nástavbovém oboru psychosomatika nebo lékařská psychoterapie. Výhledově připadá v úvahu i stěhování za takovou prací. Životopis zašlu na vyžádání na uvedené emailové adrese. Budu rád za Vaši reakci. S přáním všeho dobrého, MUDr. Tomáš Jiran.

Kontakt: mudr.tomasjiran@gmail.com

KONTAKTY

Email: info@psychosomatika-cls.cz
Emailová adresa SPM neslouží k objednávání pacientů do ordinací
Telefon: +420 601 594 293
Korespondence: Mgr. Katarína Kubíková
SPM, Křižíkova 512/68, Praha 8, 186 00

Tento web slouží odborné společnosti SPM ČLS JEP k informování veřejnosti a organizaci svých členů.
Neobsahuje dezinformace, je chráněn před zneužitím dat a neslouží komerčním zájmům.


SPOLEČNOST PSYCHOSOMATICKÉ MEDICÍNY ČLS, člen EAPM