Inzerce práce

Do inzerce práce lze zadávat nabídky práce i poptávky. Příspěvky jsou po zadání do systému prostřednictvím formuláře schvalovány výborem Společnosti. Za obsah a aktuálnost informace ručí zadavatel (v případě, že inzerát pozbyde aktuálnosti, bude zadavatel informovat SPolečnost, aby mohl být inzerát odstraněn).

Zveřejnění příspěvků je pro členy Společnosti bezplatné, poplatek pro nečleny je 400 Kč. Doba zveřejnění příspěvků je 90 dní. O schválení a publikování příspěvku budete informováni e-mailem.

NABÍZÍM PRÁCIPOPTÁVÁM PRÁCI

AKTUÁLNÍ INZERÁTY

Lékař, fyzioterapeut, psycholog

Pro nově vznikající pracoviště v blízkosti Olomouce hledáme psychosomaticky smýšlející kolegy různých zdravotnických profesí- lékař, fyzioterapeut, psycholog… Vítáme zkušenost s dětskými pacienty. Alespoň částečně absolvované psychosomatické vzdělávání je výhodou.

Místo: MUDr. Věra Ticháčková s.r.o.
Kontakt pro zájemce: zuzana@mudrsadilkova.com
Zveřejněno: 13.7.2021

Ambulantní psychiatr

Pro náš tým hledáme ambulantního psychiatra, i na částečný úvazek, který provádí nebo má blízko k psychoterapii, funkční specializace v psychoterapii je velkou výhodou (ale ne podmínkou).

Nabízíme příjemné pracovní prostředí, vstřícné kolegy a možnost pracovat jako součást týmu. V případě zájmu o spolupráci nebo dotazů se na nás neváhejte obrátit, rádi Vám naše pracoviště předvedeme i osobně. Profil pracoviště i s představením našich terapeutů si také můžete prohlédnout na webových stránkách www.pscpraha.cz

Místo: Psychosomatické centrum Praha s.r.o.
Kontakt pro zájemce: ordinace@pscpraha.cz
Zveřejněno: 19.4.2021

KONTAKTY

Email: info@psychosomatika-cls.cz
Telefon: +420 485 151 398
Korespondence: paní Menclová
SPM, Jáchymovská 385, Liberec 10, 600 10

Tento web slouží odborné společnosti SPM ČLS JEP k informování veřejnosti a organizaci svých členů.
Neobsahuje dezinformace, je chráněn před zneužitím dat a neslouží komerčním zájmům.


SPOLEČNOST PSYCHOSOMATICKÉ MEDICÍNY ČLS, člen EAPM